ACTIV APOTHEKE HYALURÓNOVÝ GEL 25ml

Top

Cena: 7.99 €

ks kúpiť

Popis

KONCENTROVANÝ GÉL SO 40% KYS. HYALURÓNOVOU

Gél na báze exkluzívnej patentovanej, mikrofragmentovanej kyseliny hyalurónovej. Pleť intenzívne zvlhčuje, vyhladzuje vrásky a poskytuje jej pevnosť, pružnosť, hebkosť a sviežosť. Bez konzervačných látok.

Pre mužov aj ženy, ktorí hľadajú intenzívnu a dlhotrvajúcu zvlhčujúcu dávku, ktorú je možné rýchlo naniesť na pokožku. Vynikajúci základ pod make-up.

Obsahuje: mikronizovanú kys. hyalurónovú, vitamín E

Použitie: Ráno a večer nanášať pred zvyčajným krémom na normálnu až suchú pleť, alebo samotný na normálnu a zmiešanú pleť. Prípravok sa dá používať bez toho, aby sme menili svoje kozmetické zvyky. Pred nanášaním ďalšieho produktu odporúčame počkať päť minút.

Balenie: 25ml

KAMPAŇ ACTIV APOTHEKE FOR EVERYONE! - Vyskúšajte úžasné krémy od renomovaného výrobcu UNIFARCO za skvelé ceny! Unifarco je spoločnosť vlastnená farmaceutmi s vlastným výskumom s výrobou kozmetiky, predávaná výhradne v lekárňach s odborným poradenstvom, okrem Slovenska sa predáva v Taliansku - kde je najpredávanejšou lekárenskou kozmetikou, Španielsku, Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Jedná sa o produkty vyvíjané s odborníkmi a dermatológmi za účelom najvyššej účinnosti a bezpečnosti.

Dostupnosť

na sklade

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk