ACTIV APOTHEKE LIFTING SERUM 20ml

Cena: 7.99 €

ks kúpiť

Popis

ACTIV APOTHEKE LIFTINGOVÉ SÉRUM S 10% KOLAGÉNOVÝM KOMPLEXOM

Spevňujúce a regeneračné protivráskové sérum s liftingovým účinkom. Dodáva pleti tonus, pevnosť a vitalitu. Zoslabuje mikrovrásky.Ošetrenie vrások pre všetky typy pleti s dvojitým účinkom, vyhladzuje a regeneruje. Vďaka špeciálne kombinácii dvoch prokolagénových účinných látok a rastlinných kmeňových buniek, stimuluje produkciu nového kolagénu a brzdí degeneráciu existujúceho kolagénu. Posilňuje štruktúru dermis a chráni epidermálne bunky pred oxidačným stresom.

Použitie: Ráno a večer po normálnom čistení naniesť na pokožku tváre, krku a dekoltu. Pri mimoriadne suchej pleti, alebo v chladnom ročnom období sa odporúča pouťívať sérum v kombinácii s obvyklými krémami.

Balenie: 20ml

KAMPAŇ ACTIV APOTHEKE FOR EVERYONE! - Vyskúšajte úžasné krémy od renomovaného výrobcu UNIFARCO za skvelé ceny! Unifarco je spoločnosť vlastnená farmaceutmi s vlastným výskumom s výrobou kozmetiky, predávaná výhradne v lekárňach s odborným poradenstvom, okrem Slovenska sa predáva v Taliansku - kde je najpredávanejšou lekárenskou kozmetikou, Španielsku, Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Jedná sa o produkty vyvíjané s odborníkmi a dermatológmi za účelom najvyššej účinnosti a bezpečnosti.

Dostupnosť

na sklade

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk