ACTIV APOTHEKE set pre obnovu pleti

Cena: 23.22 €

Bežná cena: 40.00 €

ks kúpiť

Popis

TRIPELRETINOLOVÝ KRÉM S PRO-GLYKÁNMI

Jemný a príjemný anti-aging krém pôsobiaci proti starnutiu pleti. Vďaka vyváženej kombinácií tripelretinolu a špeciálneho oligopeptidu na podporu glykánov (dôležitá štruktúra extracelulárnej matrix) regeneruje a zhusťuje pleť. Je vhodný pre zrelšiu, stárnucu pleť so stratou pružnosti a vitálnosti ale tiež pre pleť mladšiu vyžadujúcu náročnejšiu starostlivosť.

Doplnkové produkty:

ACTIV APOTHEKE SPEVŇUJÚCI KRÉM PROTI VRÁSKAM S ARGÁNOVÝM OLEJOM A PROGLYKÁNOM

ACTIV APOTHEKE KRÉM S KYS. HYALURÓNOVOU NA OKOLIE OČÍ A PIER

ACTIV APOTHEKE GÉL S KYSELINOU HYALURÓNOVOU 40%

ACTIV APOTHEKE KRÉM PROTI VRÁSKAM A OCHABNUTEJ PLETI S KYS. LAKTOBIÓNOVOU A PRO-GLYKÁNMI

Použitie: po bežnom očistení pleti naneste na tvár, krk a do záhybov mimických vrások a nechať vstrebať

OBSAHUJE: tripelretinol (retinol a jeho ester: retinolpalmitát a retinolpropionát), oligopeptid, vitamíny C a E, UVA a UVB filtre, ceramid-3, mikrofragmentovanú hydrolizovanú kys. hyalurónovú

BALENIE Krém 50ml

 

SPEVŇUJÚCI KRÉM PROTI VRÁSKAM S ARGÁNOVÝM OLEJOM A PROGLYKÁNOM

Jemný až hodvábny krém proti vráskam. Bohatý ma látky pôsobiace proti vráskam a ochabnutiu. Určený pre pleť vyžadujúcu náročnejšiu starostlivosť ako aj pre suchú a veľmi suchú pleť. Zloženie obsahuje inovatívnu kombináciu z argánových peptidov a fytoflavónov červenej ďateliny, ktoré pôsobia na medzibunkovú hmotu, zmierňujú hĺbku vrások a zlepšujú pevnosť pleti. Ceramid-3 a kyselina hyalurónová opravujú tkanivo, uvoľňujú vrásky, chránia a hydratujú.

Použitie: po bežnom očistení pleti naneste na tvár a krk. Ráno krém prináša prižnosť a príjemný pocit, večer pôsobí regeneračne a zpevňujúco.

OBSAHUJE: argánový olej a peptidy, oligopeptid acyetyl tetrapeptid-9, ceramid-3, fytoflavóny z dateliny lúčnej, rastlinné oleje, mikrofragmentovanú hydrolizovanú kys. hyalurónovú, vitamín E, niacínamid

BALENIE Krém 30ml

Dostupnosť

na sklade

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk