BARNY'S Celadrin locomotive

Celadrin forte cps 60 ks + SuperMIX tbl 60 ks + Celadrin masť FORTE 40 g + kartička, 1x1 set

Cena: 33.79 €

Bežná cena: 34.84 €

objednať

Popis

Barny´s Celadrin™Forte je rastlinný výživový doplnok z esterifikovaných mastných kyselín (EFAC) a vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Esterifikované mastné kyseliny pôsobia na úplne inom princípe, než preparáty s obsahom glukózamín a chondroitín sulfátu. Vo forme rýchlo vstrebateľných kapsúl sa z tráviaceho traktu účinnejšie vstrebávajú a ľahko prenikajú do buniek cieľových tkanív, kde pôsobia rýchlejšie než tabletkové formy.

Barny´s SuperMix je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok, ktorý obsahuje glukózamín sulfát, MSM, kolagén II.typu, štandardizované extrakty boráka lekárskeho, ďumbiera lekárskeho, kurkumy dlhej, kadidlovníka pilovitého doplneného o vitamín C, ktorý prispieva k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí (EFSA: ID 131, 149).
Unikátny komplexný preparát zostavený tímom kanadských výživových špecialistov. Glukózamín sulfát získaný zo schránok kôrovcov a čistý hydrolyzovaný kurací kolagén II.typu tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky. Rastlinné extrakty s odkazom na historické používanie v ľudovom liečiteľstve zvyšujú komplexný efekt preparátu.

Celadrin™ masť forte je určená na natieranie pokožky a masáž v oblasti namáhaných kĺbov, natiahnutých svalov a šliach. • Obsahuje látku Celadrin™ • Rýchlejší a efektívnejší • Chladivý efekt mentolu Patentovaná látka Celadrin™ (US Patent #5,569,676) obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, palmitovej a ďalšie. Efekt prípravku Celadrin™ masť forte pocítite už niekoľko minút po jeho aplikácii. Vďaka mentolu vytvára chladivý efekt. Masť je vhodná ako doplnok k preparátu Barny´s Celadrin™ forte. Viac na adcc.sk

Balenie

Celadrin forte cps 60 ks + SuperMIX tbl 60 ks + Celadrin masť FORTE 40 g + kartička, 1x1 set

Výrobca

BioPol GN s.r.o. div. Pharma United Ltd. (CAN)

Dostupnosť

na objednávku

Zaradenie

Výživové doplnky / Kĺby

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk