Bioderma Atoderm Sprchový olej

sprchový olej 1L

Akcia

Cena: 18.88 €

Bežná cena: 24.63 €

ks kúpiť

Popis

Vysoko výživný, upokojujúci sprchový olej. Suchá, veľmí suchá až podráždená citlivá pokožka.

Krémová a nemastná textúra Atoderm Sprchového oleja zaisťuje jemné čistenie veľmi suchej a podráždenej citlivej pokožky.

Sprchový olej Bioderma Atoderm je produkt určený na čistenie a hydratáciu suchej, citlivej a atopickej pokožky. Medzi hlavné výhody používania tohto sprchového oleja patria:

 

Jemné čistenie: Sprchový olej Atoderm je vyvinutý tak, aby jemne čistil pokožku. Rešpektuje prirodzenú bariéru pokožky a pomáha predchádzať odlupovaniu esenciálnych olejov, vďaka čomu je vhodný pre osoby s citlivou alebo suchou pokožkou.

 

Hydratačné vlastnosti: Sprchový olej obsahuje zložky, ktoré prispievajú k hydratácii a zvlhčeniu pokožky. Toto je obzvlášť dôležité pre jedincov so suchou alebo dehydrovanou pokožkou, pretože pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky.

 

Upokojujúce a proti podráždeniu: Pre tých, ktorí majú citlivú alebo atopickú pokožku, produkt často obsahuje zložky známe svojimi upokojujúcimi a protidráždivými vlastnosťami. To môže pomôcť zmierniť nepohodlie a znížiť riziko podráždenia pokožky.

 

Obnovenie lipidov: Vzorec sprchového oleja Atoderm obsahuje látky na doplnenie lipidov. Cieľom týchto látok je posilniť ochrannú bariéru pokožky poskytovaním základných lipidov, ktoré môžu v suchej alebo poškodenej pokožke chýbať.

 

Vhodné na každodenné použitie: Produkt je určený na každodenné použitie, pričom poskytuje konzistentný a jemný prístup k čisteniu a hydratácii. Pravidelné používanie môže prispieť k celkovému zlepšeniu stavu pokožky.

 

Mierna vôňa: Jemne parfumovaný.

 

Balenie

sprchový olej 1L

Výrobca

LABORATOIRE BIODERMA

Dostupnosť

na sklade

Nálepky:

Top, Akcia

Zaradenie

Kozmetika a krémy / BIODERMA

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk