LEROS DARČEKOVÁ SADA PANI UČITEĽKE

3 x 20ks nálevové sáčky

Cena: 11.48 €

ks kúpiť

Popis

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Bylinná zmes, ktorá sa už niekoľko storočí používa na uvoľnenie mysle a navodenie pokoja, duševnej a telesnej harmónie. Rumanček, známy vďaka svojim pozitívnym účinkom už v starom Egypte, utišuje dušu a otvára bránu telesnej pohody. Levanduľa, ktorú už starí Rimania pridávali do vonných kúpeľov, zase prispieva k odbúraniu stresu.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Bylinná zmes pripravená tak, aby upokojila podráždené nervy a pomohla zaspať po náročnom dni. Vlčí mak je polozabudnutá, ale účinná bylinka, ktorá pôsobí relaxačne a zlepšuje navodenie spánku. Rumanček pridáva pozitívnu náladu a konope do tradičných byliniek pre pokojné spanie vnesie niečo nové. Ak sa večer potrebujete prepojiť do príjemného spánkového módu, je táto zmes presne pre vás.

SILNÉ OČI Čučoriedka & Nechtík
Bylinná zmes na ochranu a regeneráciu unavených očí. Plody čučoriedky a arónie sú bohaté na antokyány, ktoré môžu chrániť zrak pred pôsobením voľných radikálov. Mrkvu s potenciálnym obsahom vitamínu A si už od detstva spájame s pozitívnym vplyvom na zdravie očí. Ak sú vaše oči namáhané hodinami strávenými pred monitorom alebo za volantom, potom je toto čaj pre vás.

PRÍPRAVA

 

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa

1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 5 - 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak

1 nálevové vrecko zalejeme šálkou (250 ml) vriacej vody a po 5 - 8 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vrecko vyberieme. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.

SILNÉ OČI Čučoriedka & Nechtík

1 nálevové vrecko zalejeme šálkou (250 ml) vriacej vody a po 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vrecko vyberieme. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý. Počiatočná modrá farba nálevu je spôsobená rastlinnými farbivami.

 

DÁVKOVANIE

UPOKOJENIE Harmanček & Levanduľa
2 až 3 šálky denne.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Dospelí 1 šálka denne 2 - 3 hodiny pred spaním.

SILNÉ OČI Čučoriedka & Nechtík
Dospelí 3 - 5 šálok denne. Deti od 3 rokov 2 - 3 šálky denne.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

CHUŤ A VÔŇA

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Vyznačuje sa jedinečnou upokojujúcou vôňou a chuťou. V prvej chvíli ucítite sladkastú bylinkovú chuť rumančeka. Následne sa rozvinie typická horkastá levanduľová aróma. Čaj má jemne žltú farbu pripomínajúcu tón zrejúceho obilia a vonia ako lán kvitnúcej levandule.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Vyniká slaskastou vôňou rumančeka a omamnou korenitosťou vlčieho maku. Chuť konope je potlačená. Pri kratšom lúhovaní vynikne aróma rumančeka a vlčieho maku, pri dlhšom sa objavuje vôňa konope a pridáva sa príjemná čajová horkosť.

SILNÉ OČI Čučoriedka & Nechtík
Čaj s jemnou ovocno-bylinkovou chuťou a príjemnou vôňou. Najskôr ucítite ovocné tóny čučoriedky a jarabiny, ktoré potom doplní horkosť koriandra a v závere sa pridá aj sladkosť mrkvy. Farebnosť čaju prechádza od modrej farby slezového kvetu, k farbe ovplyvnenej predovšetkým tmavými plodmi.

UPOZORNENIE

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi.

SILNÉ OČI Čučoriedka & Nechtík
Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

Balenie

3 x 20ks nálevové sáčky

Výrobca

LEROS, s r.o.

Dostupnosť

na sklade

Zaradenie

Čaje bylinky / Čajové kolekcie

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk