LEROS DARČEKOVÁ SADA VŠETKO NAJLEPŠIE

60ks, nálevové vrecúška

Cena: 11.48 €

ks kúpiť

Popis

Sada troch bylinkových čajov s miestom na napísanie vlastnoručného venovania.

ZLOŽENIE: UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa, RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak, IMUNITA ZAHRIATIE Lipa & Zázvor

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Bylinná zmes, ktorá sa už niekoľko storočí používa na uvoľnenie mysle a navodenie pokoja, duševnej a telesnej harmónie. Rumanček, známy vďaka svojim pozitívnym účinkom už v starom Egypte, utišuje dušu a otvára bránu telesnej pohody. Levanduľa, ktorú už starí Rimania pridávali do vonných kúpeľov, zase prispieva k odbúraniu stresu.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Bylinná zmes pripravená tak, aby upokojila podráždené nervy a pomohla zaspať po náročnom dni. Vlčí mak je polozabudnutá, ale účinná bylinka, ktorá pôsobí relaxačne a zlepšuje navodenie spánku. Rumanček pridáva pozitívnu náladu a konope do tradičných byliniek pre pokojné spanie vnesie niečo nové. Ak sa večer potrebujete prepojiť do príjemného spánkového módu, je táto zmes presne pre vás.

IMUNITA ZAHRIATIE Lipa & Zázvor
Bylinná zmes na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Zázvor má antioxidačné účinky, podporuje imunitu a pomáha v boji s únavou, lipa posilňuje imunitný systém a dýchacie cesty. Ak potrebujete naštartovať svoj imunitný systém alebo zahriať organizmus hlavne v období zvýšeného výskytu prechladnutí, zázvor s lipou vám v tom skvelo pomôžu.

PRÍPRAVA

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa

1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 5 - 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.


RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak

1 nálevové vrecko zalejeme šálkou (250 ml) vriacej vody a po 5 - 8 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vrecko vyberieme. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.


IMUNITA ZAHRIATIE Lipa & Zázvor

1 čajové vrecko sa zaleje vriacou vodou (250 ml) a po 5 až 10 minútach vylúhovania sa vyberie. Čaj sa pije teplý alebo vlažný. Pripravuje sa vždy čerstvý.

DÁVKOVANIE

UPOKOJENIE Harmanček & Levanduľa
2 až 3 šálky denne.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Dospelí 1 šálka denne 2 - 3 hodiny pred spaním.

IMUNITA ZAHRIATIE Lipa & Zázvor
Dospelí 1 až 3 šálky čaju denne. Deti od 4 rokov 1/2 až 1 šálka čaju denne.

Neprekračujte uvedené dávkovanie.

CHUŤ A VÔŇA

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Vyznačuje sa jedinečnou upokojujúcou vôňou a chuťou. V prvej chvíli ucítite sladkastú bylinkovú chuť rumančeka. Následne sa rozvinie typická horkastá levanduľová aróma. Čaj má jemne žltú farbu pripomínajúcu tón zrejúceho obilia a vonia ako lán kvitnúcej levandule.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Vyniká slaskastou vôňou rumančeka a omamnou korenitosťou vlčieho maku. Chuť konope je potlačená. Pri kratšom lúhovaní vynikne aróma rumančeka a vlčieho maku, pri dlhšom sa objavuje vôňa konope a pridáva sa príjemná čajová horkosť.

IMUNITA ZAHRIATIE Lipa & Zázvor
Výraznú chuť zázvoru a mäty zjemňuje sladkastý tón lipového kvetu, ktorý tiež dodáva čaju lahodnú vôňu. Vďaka ľahkému kyselkavému nádychu Vás čaj príjemne osvieži.

UPOZORNENIE

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE Konope & Mak
Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi.

IMUNITA ZAHRIATIE Lipa & Zázvor
Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Nie je určený pre deti do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali pitie čaju konzultovať s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chránený pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

Balenie

60ks, nálevové vrecúška

Výrobca

LEROS spol.s r.o.

Dostupnosť

na sklade

Zaradenie

Čaje bylinky / Čajové kolekcie

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk