LEROS DARČEKOVÁ SADA Z LÁSKY

3x 20ks, nálevové vrecká

Cena: 11.48 €

ks kúpiť

Popis

VNÚTORNÁ HARMÓNIA
Bylinná zmes na nájdenie duševnej, fyzickej a duchovnej rovnováhy. Tulsi alebo bazalka posvätná pochádza z Indie a v tradičnej ajurvédskej medicíne je považovaná za revitalizujúci prostriedok, ktorý posilňuje unavený organizmus nielen vnútorným užitím, ale aj samotnou vôňou. Aj zemitá aróma mrkvy prináša uvoľnenie v nepokojnom a uponáhľanom čase a kvet slezu Vás očarí upokojujúcou hrou farieb. Ak hľadáte pokoj na konci rušného dňa, je pre Vás táto zmes tou pravou šálkou čaju.

RANNÉ ZAHRIATIE
Bylinná zmes na ranné zahriatie a prekrvenie organizmu. Myrta, ktorá je symbolom lásky, krásy a mladosti, príjemne prevonia Vaše ráno. Čierny čaj podporí cirkuláciu krvi, mäta a sladké drievko naštartujú trávenie a zázvor Vám dodá energiu. Ak sa ráno potrebujete príjemne prebrať a zahriať, tento čaj určite vyskúšajte.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE
Bylinná zmes pripravená tak, aby upokojila podráždené nervy a pomohla zaspať po náročnom dni. Vlčí mak je polozabudnutá, ale účinná bylinka, ktorá pôsobí relaxačne a zlepšuje navodenie spánku. Rumanček pridáva pozitívnu náladu a konope do tradičných byliniek pre kľudný spánok vnesie niečo nové. Ak sa večer potrebujete prepnúť do príjemného spánkového módu, je táto zmes presne pre Vás.

PRÍPRAVA

 

VNÚTORNÁ HARMÓNIA

1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 7 až 15 minútach lúhovania v prikrytej nádobe ho vyberte. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.

RANNÉ ZAHRIATIE

Nálevové vrecko zalejeme šálkou (250 ml) vriacej vody a po 5 až 10 minútach lúhovania v zatvorenej nádobe vrecko vyberieme. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý. Je možné vyskúšať ho aj s mliekom a lyžičkou medu.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE

1 nálevové vrecko zalejeme šálkou (250 ml) vriacej vody a po 5 - 8 minútach lúhovania v prikrytej nádobe vrecko vyberieme. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.

 

DÁVKOVANIE

VNÚTORNÁ HARMÓNIA
1 - 3 šálky denne.

RANNÉ ZAHRIATIE
Dospelí 1 až 3 šálky denne.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE
Dospelí 1 šálka denne 2 - 3 hodiny pred spaním.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

CHUŤ A VÔŇA

VNÚTORNÁ HARMÓNIA
Pri kratšom lúhovaní vynikne intenzívna aróma bazalky posvätnej, pri dlhšom sa pridáva horkastá bylinkovosť jastrabiny a sladkosť mrkvy. Po zaliatí má čaj výrazne modrú farbu Indického oceánu, ktorá vzápätí prechádza do upokojujúcej zelene lesov pod Himálajami.

RANNÉ ZAHRIATIE
Výrazná aróma myrty je doplnená príjemnou trpkosťou čierneho čaju a osviežujúcou ostrosťou zázvoru a mäty. Pri kratšom lúhovaní vyniká aróma myrty s miernou štipľavosťou zázvoru, pri dlhšom získava na sile a čajovej horkosti a v závere sa pridáva sladkosť sladkého drievka. Zahrievajúcemu účinku zmesi zodpovedá aj medovo oranžová farba pripomínajúca jesenné slnko.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE
Vyniká sladkastou vôňou rumančeka a omamnou korenitosťou vlčieho maku. Chuť konope je utlmená. Pri kratšom lúhovaní vynikne aróma rumančeka a vlčieho maku, pri dlhšom sa objavuje vôňa konope a pridáva sa príjemná čajová horkosť.

UPOZORNENIE

VNÚTORNÁ HARMÓNIA
Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

RANNÉ ZAHRIATIE
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

RADOSTNÉ ZASPÁVANIE
Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Balenie

3x 20ks, nálevové vrecká

Výrobca

LEROS, s r.o.

Dostupnosť

na sklade

Zaradenie

Čaje bylinky / Čajové kolekcie

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk