Leros Krásna a štíhla ako prútik

3x 20ks, nálevové vrecká

Cena: 7.58 €

ks kúpiť

Popis

DOBRÉ BYTIE DETOX
Bylinná zmes s vilcacorou a žihľavou, ktoré podporia Váš imunitný systém. Púpava, mäta a škorica prispejú k správnemu tráveniu a žihľava s vresom k plynulému vylučovaniu škodlivých látok z tela. Vilcacora je drevnatá liana, ktorá pochádza z amazonských dažďových pralesov, tamojší indiáni ju uctievali pre jej liečivé vlastnosti.

DOBRÉ BYTIE ŠTÍHLA LÍNIA
Bylinná zmes so zeleným čajom a čiernym čajom PuErh, ktoré majú antioxidačné účinky, chránia bunky tela pred stresom a prispievajú ku kontrole telesnej hmotnosti. Účinná kombinácia brezy a mäty má pozitívny vplyv na trávenie. Žihľava a maté zase zaisťujú vylučovanie prebytočnej vody z organizmu.

DOBRÉ BYTIE HLADKÉ POZADIE
Bylinná zmes, ktorá podporuje činnosť lymfatického systému, vylučovanie vody z organizmu a prispieva k vitalite a sviežemu vzhľadu pokožky. Lipkavec obyčajný, nenápadná bylinka považovaná často za burinu, má antioxidačnú schopnosť a podporuje činnosť lymfatického systému. Žihľava pomáha vylučovaniu vody z organizmu a vres je známy od nepamäti pre svoje prečisťujúce účinky. V kombinácii s cvičením a vyváženou stravou vám tento čaj pomôže získať vysnívané, zamatovo hladké pozadie.

PRÍPRAVA

 

DOBRÉ BYTIE DETOX

1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj je možné dochutiť. Pripravuje sa vždy čerstvý.

DOBRÉ BYTIE ŠTÍHLA LÍNIA

1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 5 – 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj sa pije vlažný. Pripravuje sa vždy čerstvý. Poslednú šálku čaju pite 2 hodiny pred spaním.

DOBRÉ BYTIE HLADKÉ POZADIE

1 nálevové vrecko zalejeme šálkou (250 ml) vriacej vody a po 10 minútach vylúhovania vrecko vyberieme. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.

 

DÁVKOVANIE

DOBRÉ BYTIE DETOX
Dospelí 1 šálka 3 – 6-krát denne. Deti od 6 rokov 1 šálka 2-krát denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

DOBRÉ BYTIE ŠTÍHLA LÍNIA
Dospelí 3 – 4 šálky za deň. Deti od 6 rokov 1 – 2 šálky za deň. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

DOBRÉ BYTIE HLADKÉ POZADIE
Dospelí 2 – 3 šálky denne. Neprekračujte uvedené dávkovanie.

V prípade užívania všetkých čajov zároveň neprekračujte celkové množstvo 6 šálok denne.

CHUŤ A VÔŇA

DOBRÉ BYTIE DETOX
Vo vôni čaju dominuje príjemná korenistá škorica. Farba čaju vyniká zlatavými a červenými tónmi, ktoré dodáva prídavok rooibosu. Chuť čaju nie je príliš výrazná, ucítite v nej hlavne rooibos doplnený žihľavou a jemnou sviežosťou vresu.

DOBRÉ BYTIE ŠTÍHLA LÍNIA
Silnú a výrazne zemitú chuť zmesi čierneho a zeleného čaju si s ničím nepomýlite. Arómu odľahčuje a osviežuje mäta pieporná a energiu Vám dodá maté, teda lístky cezmíny paraguajskej.

DOBRÉ BYTIE HLADKÉ POZADIE
Čaj s výraznou bylinkovou chuťou, v ktorom horčinu vresu a trávovú chuť žihľavy vyvažuje sladkosť škoricovej kôry.

UPOZORNENIE

DOBRÉ BYTIE DETOX
Nie je určené pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

DOBRÉ BYTIE ŠTÍHLA LÍNIA
Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov. Výrobok obsahuje kofeín. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

DOBRÉ BYTIE HLADKÉ POZADIE
Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné u pacientov s ochorením srdca a obehového systému. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok.

Balenie

3x 20ks, nálevové vrecká

Výrobca

LEROS, s r.o.

Dostupnosť

na sklade

Zaradenie

Čaje bylinky / Čajové kolekcie

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk