ACTIV APOTHEKE CERAMIDE 30ML

Top

Cena: 7.99 €

ks kúpiť

Popis

SPEVŇUJÚCI KRÉM PROTI VRÁSKAM S ARGÁNOVÝM OLEJOM A PROGLYKÁNOM

Jemný až hodvábny krém proti vráskam. Bohatý na látky pôsobiace proti vráskam a ochabnutiu. Určený pre pleť vyžadujúcu náročnejšiu starostlivosť ako aj pre suchú a veľmi suchú pleť. Zloženie obsahuje inovatívnu kombináciu z argánových peptidov a fytoflavónov červenej ďateliny, ktoré pôsobia na medzibunkovú hmotu, zmierňujú hĺbku vrások a zlepšujú pevnosť pleti. Ceramid-3 a kyselina hyalurónová opravujú tkanivo, uvoľňujú vrásky, chránia a hydratujú.

Použitie: po bežnom očistení pleti naneste na tvár a krk. Ráno krém prináša prižnosť a príjemný pocit, večer pôsobí regeneračne a zpevňujúco.

OBSAHUJE: argánový olej a peptidy, oligopeptid acyetyl tetrapeptid-9, ceramid-3, fytoflavóny z dateliny lúčnej, rastlinné oleje, mikrofragmentovanú hydrolizovanú kys. hyalurónovú, vitamín E, niacínamid

BALENIE Krém 30ml

KAMPAŇ ACTIV APOTHEKE FOR EVERYONE! - Vyskúšajte úžasné krémy od renomovaného výrobcu UNIFARCO za skvelé ceny! Unifarco je spoločnosť vlastnená farmaceutmi s vlastným výskumom s výrobou kozmetiky, predávaná výhradne v lekárňach s odborným poradenstvom, okrem Slovenska sa predáva v Taliansku - kde je najpredávanejšou lekárenskou kozmetikou, Španielsku, Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Jedná sa o produkty vyvíjané s odborníkmi a dermatológmi za účelom najvyššej účinnosti a bezpečnosti.

Dostupnosť

na sklade

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk