PARALEN 500

tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks

Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje...

Cena: 1.06 €

ks kúpiť detail

Nalgesin S

tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1x10 ks

Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych...

Cena: 3.66 €

ks kúpiť detail

Panadol Extra Rapide

tbl eff 500 mg/65 mg 1x12 ks

Liek obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Paracetamol zaisťuje...

Cena: 3.53 €

ks kúpiť detail

Panadol Novum 500 mg

tbl flm (blis.PVC/Al-nepriehľad.) 1x24 ks

Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa: na zmiernenie...

Cena: 1.68 €

ks kúpiť detail

Aspirin 500 mg

tbl 500 mg 1x10 ks

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu...

Cena: 2.52 €

ks kúpiť detail

ACYLPYRIN

tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1x10 ks

Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne...

Cena: 1.23 €

ks kúpiť detail
Top

Reparil-Dragées

tbl obd 20 mg 1x40 ks

Liek obsahuje liečivo escín a používa sa na liečbu miestnych opuchov,...

Cena: 8.74 €

ks kúpiť detail
Top

ATARALGIN

tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1x50 ks

Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje...

Cena: 7.33 €

ks kúpiť detail

Reparil - Gel N

gel der (tuba Al) 1x40 g

Liek je dermálny gél na kožné použitie. Patrí do skupiny...

Cena: 7.61 €

ks kúpiť detail

Octan sáčky - RosenPharma

granuláty na prípravu obkladov vo vrecúška 2x2 ks

Octan hlinitý ( solutio aluminii acetici malici ) - granuláty pre prípravu roztoku na obklady....

Cena: 2.24 €

ks kúpiť detail

Panadol ULTRA RAPIDE

tbl eff (strip lam.) 1x12 ks

Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety...

Cena: 4.40 €

ks kúpiť detail

Ibalgin FAST

tbl flm 400 mg (blis.) 1x12 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny takzvaných...

Cena: 3.12 €

ks kúpiť detail
KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk