ACTIV APOTHEKE kolagénový set

Cena: 27.28 €

ks kúpiť

Popis

ACTIV APOTHEKE KOLAGÉNOVÝ KRÉM

Obsahuje účinné látky, ktoré pleti dodávajú aktívny kolagén, stimulujú produkciu nového kolagénu a pôsobia proti degenerácií dermis. Obohatený o kyselinu hyalúronovú s hydratačným účinkom, užitočné vyživujúce lipidy a oleje, ktoré dodávajú pleti zdravý vzhľad.

Mimoriadne vhodný na hĺbkovú regeneráciu dermis.

Obasahuje: morský kolagén, peptid-kolagén, polyfenolovú antikolagenázu, kys. hyalurónovú, vitamín E, rastlinné oleje, výťažok z maslovníka.

Použitie: naniesť ráno a večer po očistení pleti na tvár a krk, starostlivo vmasírovať

BALENIE: Krém 50ml

 

ACTIV APOTHEKE LIFTINGOVÉ SÉRUM S 10% KOLAGÉNOVÝM KOMPLEXOM

Spevňujúce a regeneračné protivráskové sérum s liftingovým účinkom. Dodáva pleti tonus, pevnosť a vitalitu. Zoslabuje mikrovrásky.Ošetrenie vrások pre všetky typy pleti s dvojitým účinkom, vyhladzuje a regeneruje. Vďaka špeciálne kombinácii dvoch prokolagénových účinných látok a rastlinných kmeňových buniek, stimuluje produkciu nového kolagénu a brzdí degeneráciu existujúceho kolagénu. Posilňuje štruktúru dermis a chráni epidermálne bunky pred oxidačným stresom.

Použitie: Ráno a večer po normálnom čistení naniesť na pokožku tváre, krku a dekoltu. Pri mimoriadne suchej pleti, alebo v chladnom ročnom období sa odporúča pouťívať sérum v kombinácii s obvyklými krémami.

Balenie: 20ml

 

Dostupnosť

na sklade

Zaradenie

Kozmetika a krémy / ACTIV APOTHEKE

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk