BIODERMA ATODERM SPRCHOVÝ KRÉM

2X1L

Top

Cena: 24.98 €

Bežná cena: 39.96 €

ks kúpiť

Popis

Sprchový krém s výživnou textúrou určený na normálnu až suchú citlivú pokožku. Po použití sprchového krému zostane pokožka zjemnená, vláčna na dotyk a bez nepríjemného pocitu pnutia. Špeciálne nedráždivé umývacie zložky s rastlinnými olejmi zaisťujú veľmi jemné umývanie a chránia pokožku pred nadmerným vysušovaním i pri častom umývaní. Sprchový krém má ľahkú sviežu vôňu a neobsahuje žiadne konzervačné látky. Je vhodný pre deti i dospelých.

  • Jemne čistí
  • Vďaka krémovej štruktúre zvláčňuje pokožku už pri čistení
  • Upokojuje a chráni
  • Pokožku zanecháva po sprchovaní mäkkú
  • Neobsahuje mydlo
  • Jemne parfumované

Hydratácia pre suchú pokožku: Primárnou funkciou sprchového krému Atoderm je poskytnúť pokožke hydratáciu počas čistenia. Pomáha predchádzať ďalšiemu vysušovaniu pokožky, vďaka čomu je vhodný pre tých, ktorí majú suchú alebo dehydrovanú pokožku.

Upokojujúce vlastnosti: Sprchový krém obsahuje zložky s upokojujúcimi a protidráždivými vlastnosťami, vďaka čomu je dobrou voľbou pre jedincov s citlivou alebo reaktívnou pokožkou. Môže pomôcť upokojiť pokožku počas čistenia.

Obnovenie lipidov: Sprchový krém Atoderm obsahuje látky doplňujúce lipidy, ktoré prispievajú k posilneniu prirodzenej ochrannej bariéry pokožky. To je obzvlášť výhodné pre ľudí s narušenou kožnou bariérou, ako sú ľudia s atopickou dermatitídou alebo ekzémom.

Jemné čistenie: Vzorec je navrhnutý tak, aby jemne čistil pokožku bez odstraňovania esenciálnych olejov. Rešpektuje prirodzenú rovnováhu pokožky, vďaka čomu je vhodný na každodenné použitie.

Vhodný pre celú rodinu: Jemné a vyživujúce vlastnosti Bioderma Atoderm Sprchového krému ho predurčujú pre všetky vekové skupiny vrátane detí a dospelých. Často sa odporúča pre celú rodinu.

Bez tvrdých prísad: Produkty Bioderma sú známe tým, že sú hypoalergénne a neobsahujú agresívne chemikálie..

Pohodlná rutina starostlivosti o pokožku: Používanie hydratačného sprchového krému môže prispieť k pohodlnej a príjemnej rutine starostlivosti o pokožku, najmä pre tých, ktorí pociťujú suchosť alebo nepohodlie počas kúpania alebo po ňom.

Balenie

2X1L

Výrobca

LABORATOIRE BIODERMA

Dostupnosť

na sklade

Nálepky:

Top

Zaradenie

Kozmetika a krémy / BIODERMA

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk