LEROS Darčeková sada Si Najkrajšia

60ks nálevové vrecúška

Top

Cena: 11.48 €

ks kúpiť

Popis

Sada troch bylinkových čajov s miestom na dopísanie vlastnoručného venovania.

ZLOŽENIE: VNÚTORNÁ HARMÓNIA Bazalka & Slez, UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa, RANNÉ ZAHRIATIE Myrta & Zázvor

POPIS

VNÚTORNÁ HARMÓNIA Bazalka & Slez
Bylinná zmes pre nájdenie duševnej, fyzickej a duchovnej rovnováhy. Tulsi alebo bazalka posvätná pochádza z Indie a v tradičnej ajurvédskej medicíne je považovaná za revitalizujúci prostriedok, ktorý posilňuje unavený organizmus nielen vnútorným užitím, ale aj samotnou vôňou. Takisto zemitá aróma mrkvy prináša uvoľnenie v nepokojnej a uponáhľanej dobe a kvet slezu Vás očarí upokojujúcou hrou farieb. Ak hľadáte pokoj na konci rušného dňa, je pre Vás táto zmes tou pravou šálkou čaju.

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Bylinná zmes, ktorá sa už niekoľko storočí používa na uvoľnenie mysli a navodenie pokoja, duševnej a telesnej harmónie. Rumanček, známy pre svoje pozitívne účinky už v starom Egypte, tíši dušu a otvára bránu telesnej pohody. Levanduľa, ktorú už starí Rimania pridávali do vonných kúpeľov, prispieva zase k odbúraniu stresu.

RANNÉ ZAHRIATIE Myrta & Zázvor
Bylinná zmes na ranné zahriatie a prekrvenie organizmu. Myrta, ktorá je symbolom lásky, krásy a mladosti, príjemne prevonia Vaše ráno. Čierny čaj podporí cirkuláciu krvi, mäta a sladké drievko naštartujú trávenie a zázvor Vám dodá energiu. Ak sa ráno potrebujete príjemne prebrať a zahriať, tento čaj určite vyskúšajte.

PRÍPRAVA

VNÚTORNÁ HARMÓNIA Bazalka & Slez

1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 7 až 15 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.


UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa

1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 5 - 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý.


RANNÉ ZAHRIATIE Myrta & Zázvor

Nálevové vrecko zalejeme šálkou (250 ml) vriacej vody a po 5 až 10 minútach vylúhovania v zatvorenej nádobe vrecko vyberieme. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý. Je možné vyskúšať ho aj s mliekom a lyžičkou medu.

DÁVKOVANIE

VNÚTORNÁ HARMÓNIA Bazalka & Slez
1 až 3 šálky denne.

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
2 až 3 šálky denne.

RANNÉ ZAHRIATIE Myrta & Zázvor
Dospelí 1 až 3 šálky denne.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

CHUŤ A VÔŇA

VNÚTORNÁ HARMÓNIA Bazalka & Slez
Pri kratšom vylúhovaní vynikne intenzívna aróma bazalky posvätnej, pri dlhšom sa pridáva horkastá bylinkovosť jastrabiny a sladkosť mrkvy. Po zaliatí má čaj výrazne modrú farbu Indického oceánu, ktorá vzápätí prechádza do upokojujúcej zelenej lesov pod Himalájami.

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Vyznačuje sa jedinečnou upokojujúcou vôňou a chuťou. V prvej chvíli ucítite sladkastú bylinkovú chuť rumančeka. Následne sa rozvinie typická horkastá levanduľová aróma. Čaj má jemne žltú farbu pripomínajúcu tón zrejúceho obilia a vonia ako lán kvitnúcej levandule.

RANNÉ ZAHRIATIE Myrta & Zázvor
Výrazná aróma myrty je doplnená príjemnou trpkosťou čierneho čaju a osviežujúcou ostrosťou zázvoru a mäty. Pri kratšom lúhovaní vyniká aróma myrty s miernou štipľavosťou zázvoru, pri dlhšom získava na sile a čajovej nahorklosti a v závere sa pridáva sladkosť sladkého drievka. Zahrievaciemu účinku zmesi zodpovedá aj medovo oranžová farba pripomínajúca jesenné slnko.

UPOZORNENIE

VNÚTORNÁ HARMÓNIA Bazalka & Slez
Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

UPOKOJENIE Rumanček & Levanduľa
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

RANNÉ ZAHRIATIE Myrta & Zázvor
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

Balenie

60ks nálevové vrecúška

Výrobca

LEROS spol.s r.o.

Dostupnosť

na sklade

Nálepky:

Top

Zaradenie

Čaje bylinky / Čajové kolekcie

Späť

KONTAKTUJTE NÁS
0917 597 811
046-542 20 29
ADRESA: Hviezdoslavova 1, Prievidza
TEL.: 046-542 20 29
EMAIL: lekaren@lekarenstm.sk